Viac FOTO nájdete TU!

Nielen Veľká Británia, ale aj celý svet vo štvrtok gratuloval malému britskému princovi Georgeovi k jeho 8. narodeninám. V súvislosti s oslavou jeho narodenín sa už tradične na oficiálnom Instagrame Kate a Williama - Duke and Duchess of Cambridge - objavil narodeninový portrét, ktorého autorom nie je nikto iný ako samotná vojvodkyňa Kate.

Zdroj: Profimedia

Osemročný George, ktorý sa čím ďalej, tým viac podobá na svojho otca Williama, je na zábere zachytený so širokým úsmevom v tričku John Lewis za 10 libier na kapote auta na pozemku ich rodinného sídla Amner Hall v Norfolku. Nejde pritom o hocijaké auto! Symbolické gesto značí, že si pri tejto príležitosti rodina spomenula na princa Philipa , ktorý 9. apríla zomrel vo veku 99 rokov.

Zdroj: Getty Images

Princ George na zverejnenej fotografii sedí práve na voze značky Land Rover, ktorej najväčším fanúšikom bol práve jeho pradedko Philip. Upravená verzia tohto britského auta pritom dokonca viezla jeho rakvu s pozostatkami počas pohrebu na hrade Windsor. Podľa informácií britských médií, sa na úprave vozidla, ktoré prevážalo jeho rakvu podieľal ešte za svojho života samotný princ.

Anketa
Podobá sa podľa vás princ George viac na otca Williama alebo na mamu Kate?

Prečítajte si tiež: