Kirsty Bertarelli sa stala kráľovnou krásy ešte v roku 1988, odkiaľ putovala rovno na Miss World, kde skončila na druhom mieste. Po tomto úspechu sa presťahovala do Londýna a podpísala spoluprácu s nahrávacím štúdiom Warner Records. Krásna Kirsty pútala pozornosť všade, kde sa objavila. Ona však mala oči len pre jedného. V roku 2000 sa vydala za švajčiarskeho miliardára Ernesta Bertarelliho, s ktorým má tri deti. 

FOTO KIRSTY A JEJ MAJETKU NÁJDETE V GALÉRII

Dvojica žila spolu šťastne vo Švajčiarsku - až doteraz! Ako informuje britský denník Daily Mail, v lete tohto roku sa na prekvapenie tajne rozviedli. Podľa hovorcu bývalých manželov prebehlo ich odlúčenie hladko. "Bolo to rozhodnutie oboch, rozišli sa v dobrom," povedal britskému denníku.

Kirsty Bertarelli s manželom Ernestom Bertarellim
Zdroj: Chris Jackson

Čo sa týka rozdelenia majetku, švajčiarsky milionár bol k svojej, dnes už bývalej manželke mimoriadne štedrý. O podmienkach majetkového vyrovnania sa síce vyjadrovať odmietli, britskému denníku sa však podarilo zistiť, že Kirsty súhlasila so sumou 411 miliónov eur, čím sa z nej stala najbohatšia rozvedená žena v Spojenom kráľovstve.

Bohatšia ako kráľovná Alžbeta!

Kirsty so svojimi nadobudnutými miliónmi predbehla aj známych britských umelcov, ako napríklad Micka Jaggera (364 miliónov eur), Eda Sheerena (259 miliónov eur) či speváčku Adele (164 miliónov eur). Okrem peňazí zdedila aj nový dom pri Ženevskom jazere, ktorý manželia kúpili tento rok a má hodnotu 61 miliónov eur, či luxusnú jachtu v hodnote 9 miliónov.

Dohromady má jej majetok hodnotu 481 miliónov, čím predbehla aj britskú kráľovnú Alžbetu, ktorej osobný majetok sa odhaduje na 429 miliónov eur.

Prečítajte si aj: