FOTO nájdete v galérii článku >>>

Britská kráľovská rodina si prevalenie takéhoto škandálu nemôže dovoliť, a tak princ, za ktorým stojí zástup právnikov, poprel azda všetko, čo sa dalo. Napriek fotografii, na ktorej drží mladú Virginiu okolo pása, tvrdí, že „tú dámu z fotografie nepozná a nikdy sa s ňou ani nestretol.“ Podľa jeho slov je to iba prepracovaná koláž, na ktorej spojili jeho fotografiu s Virginiou.

Tá si ho vraj pamätá práve preto, že sa neustále potil. Andrew tvrdí, že sa pre strelné zranenie, ktoré má z bitky o Falklandy, nepotí. Fotografie z Londýna z roku 2007 však jeho teóriu vyvracajú - po žúrke ho zachytili paparazzovia spoteného!

Princ Andrew klamal v rozhovore o všetkom! Dokonca aj o tom, že sa nepotí. Fotografia z Londýna však hovorí pravý opak!
Princ Andrew klamal v rozhovore o všetkom! Dokonca aj o tom, že sa nepotí. Fotografia z Londýna však hovorí pravý opak!
Zdroj: Twitter

A aká by to bola žúrka bez alkoholu? Na párty v Saint-Tropez sa princ posilnený alkoholom túlil k nejednej krásavici! Jeho blízki priatelia dokonca prezradili britskému denníku The Sun, že princovou posteľou prešlo približne 1 000 žien - okrem tínedžeriek, vraj má radšej tie vyspelejšie.

Princ Andrew, neplnoletá Virginia Roberts a Maxwellova.
Princ Andrew, neplnoletá Virginia Roberts a Maxwellova.
Zdroj: twitter
Anketa
Myslíte si, že princ Andrew hovoril pravdu, keď povedal, že sa s Virginiou nikdy nestretol?
  • 8%
  • 92%

Fotografie, ktoré zverejnil britský denník Daily Mail, tak vyvracajú každé jedno slovo, ktoré v rozhovore povedal. A čo na to hovoria experti? Vraj to bola katastrofa a pre princa by bolo lepšie, ak by zostal ticho a k ničom sa nevyjadroval. Dôkazov, ktoré ho zo všetkého usvedčujú, je predsa plný internet!

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: