VIAC FOTO nájdete TU!

Vysoké rázporky, hlboké výstrihy! To sú prvky, ktoré dominovali na viacerých párty po odovzdávaní hudobných cien. Tam už totiž hviezdy zahodia škrobenosť a predvedú neraz oveľa odvážnejšie outfity. Kto to tento rok s odhaľovaním prehnal?

PÁRTY po MTV Awards plná polonahých tiel! VIAC FOTO nájdete v našej galérii >>>

Britský denník The Daily Mail si všíma speváčku Selenu Gomez (31), ktorá predviedla najväčšiu guráž a na seba nahodila modré minišaty, do ktorých ledva natlačila svoje bujaré prsia.

Jednu z najodvážnejších kreácií predviedla americká raperka Saweetie. Tridsaťročná krásavica vystavila svoje krivky na obdiv vo vysokokrojených šatách, ktoré odhaľovali jej dokonalo tvarované nohy a vytŕčajúci dekolt.

Svetoznáma modelka Cara Delevingne predviedla na afterparty kuriózny outfit. VIAC FOTO nájdete TU!
Speváčka Tinashe sa s tým veru nepárala. Prišla oblečená ako domina z filmu pre dospelých.
Zdroj: gettyimages

Hviezdou večera však bola najväčšia hviezda súčasného hudobného priemyslu Taylor Swift (33). Blonďavá speváčka dominovala odovzdávaniu cien, keď zvíťazila v deviatich z 11 kategórií.

VIAC FOTO nájdete TU!

Na afterparty dorazila v modrých džínsových korzetových minišatách. Tá v nich vyzerala naozaj výborne a doplnila ich striebornými podpätkami. Aj ona však nechala predstavivosti pomerne málo priestoru.

Prečítajte si aj: