Svetoznáma speváčka, ktorá má na konte legendárne hity, zrejme svoj vek vôbec nerieši. Cher je známa milovníčka plastických operácií a jej postava vôbec nevyzerá na to, že ju čoskoro čaká osemdesiate jubileum. Diva momentálne víri vody šoubiznisu tým, že randí s o 40 rokov mladším hudobníkom Alexandrom Edwardsom.

Najnovšie fotografie Cher a jej milenca nájdete v galérii »

Najnovšie si prominentná dvojica užívala večeru v známej reštaurácii Olivetta v centre Hollywoodu. Ruka v ruke a s úsmevom kráčali ulicou a vyzerali naozaj šťastne. Americkí paparacovia sa len predbiehali o najlepšiu snímku.

Nový zajačik legendárnej Cher sa svojou náklonnosťou netají. Alexander Edwards patrí k známym záletníkom Hollywoodu. Speváčka s tým zjavne problém nemá a užíva si pozornosť o 40 rokov mladšieho milenca.
Zdroj: profimedia

Edwards je okrem kariéry hudobníka známy najmä škandalóznymi vzťahmi a záletníckou povahou. Jeho bývalá priateľka, modelka Amber Rose (39) by vedela rozprávať. Obvinila ho totiž z nevery, ktorú sám hudobník neskôr priznal. Vraj mal počas ich vzťahu pomer viac ako s 12 ženami.

Anketa
Má podľa vás vzťah s veľkým vekovým rozdielom budúcnosť?

Zdá sa, že Cher si z toho ťažkú hlavu nerobí a užíva si čas so svojím novým objavom. Počas svojej bohatej kariéry vystriedala slušný počet slávnych milencov. V jej posteli údajne skončili Tom Cruise (60), spevák Eric Clapton (77) či herec Val Kilmer (62).

Prečítajte si aj: