Viac FOTO nájdete TU!

Ich staršia dcéra Davina oslávila 30. mája svoje 18. narodeniny, čím prekročila prah dospelosti. O tom, že už nie je žiadnym malým dievčatkom, ale dospelou ženou so všetkým, čo k tomu patrí, dáva rada vedieť prostredníctvom sociálnej siete Instagram. V posledných mesiacoch na jej profile totiž pribúda jedna odvážna fotografia za druhou.

Davina to s úpravou fotografií v poslednom čase poriadne preháňa.
Zdroj: instagram

Z rozkošného dievčatka sa tak pred očami fanúšikov mení v sexi slečnu, ktorá mužov láka odhaľovaním svojich predností na fotografiách. Na najnovších záberoch sa mladá milionárka otŕčala v bielych teplákoch a odvážnom tope, v ktorom hrdo predvádzala svoje plné poprsie. Mnoho fanúšikov si tak všimlo, že z prirodzenej slečny sa Davina postupne mení na instagramovú umelinu, ktorá okrem pretŕčania sa pred fotoaparátom azda ani nič iné nerobí.

Anketa
Páči sa vám Davina na odvážnych záberoch?

Odvážne fotografie a videá na sociálnej sieti však nie sú jedinou výhodou jej dospelosti. Davina totiž len niekoľko dní po 18. narodeninách získala aj vytúžený vodičský preukaz, čím sa okamžite pochválila aj na internete. Len čo totiž Davina pred pár dňami absolvovala vodičské skúšky, už sedela v terénnom vozidle s výkonom 600 koní, ktoré vlastní jej otec Robert Geiss. Pri prvej jazde ju pri tom nakrúcala jej hrdá mama Carmen. "A aký je to pocit?" Spytovala sa hrdá matka svojej dcéry na jej prvú oficiálnu jazdu. „Skvelý, som taká šťastná, že konečne môžem šoférovať auto,“ pripustila Davina.

Mohlo by vás zaujímať: