FOTO premeny Angelininej dcéry nájdete TU!

Najstaršia dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta, Shiloh Jolie-Pitt (13) nikdy nebola celkom bežným dievčatkom. Namiesto bábik a ružových šatočiek uprednostňuje už roky chlapčenské oblečenie, krátke vlasy a doma ju musia oslovovať John. Angelina a Brad sa v tomto prípade rozhodli byť pre svoju dcéru oporou a jej rozhodnutie akceptujú, a to napriek tomu, že rozvádzajúci sa pár medzi sebou vedie vojnu o opatrovníctvo detí.

Možno práve preto sú Angelina aj Brad takí benevolentní a empatickí, pretože sa chcú – podobne ako politici pred voľbami – ukázať pred súdom počas v rozvodu v tom najlepšom svetle.

Anketa
Ako by ste sa zachovali vy, keby ste boli na mieste Angeliny Jolie?
  • 7%
  • 8%
  • 14%
  • 71%

Bez ohľadu na to, či obaja len kalkujú alebo svoju dcéru – respektíve syna – skutočne milujú bez výhrad a s otvorenou mysľou, pubertálna Shiloh začína s hormonálnou terapiou. Tá pripraví jej telo na konečnú premenu v muža, ktorá je však možná až po dosiahnutí 18. roku života.
Angelina a Brad však v Hollywoode rozhodne nie sú jediní, ktorí svoje transrodové dieťa v premene pohlavia podporujú.

Namiesto bábik a ružových šatočiek uprednostňuje už roky chlapčenské oblečenie, krátke vlasy a doma ju musia oslovovať John.
Namiesto bábik a ružových šatočiek uprednostňuje už roky chlapčenské oblečenie, krátke vlasy a doma ju musia oslovovať John.
Zdroj: Jul-Daddy-Luis/X17online.com / X17 / Profimedia

Pozrite sa, ktorí ďalší celebritní rodičia sa museli vyporiadať s transrodovosťou svojich detí >>>