Halušky mu veľmi nechutili, no slivovica? Tá ho poriadne zahriala! Gitarista, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Phil X, prišiel do Bratislavy na dvojdňovú návštevu, aby predstavil svoj sólový projekt spoločne so skupinou The Drills. Ako sa však dostal k takej nestarnúcej legende, akým je samotný Bon Jovi?

Viac FOTO nájdete v galérii článku <<<

Na návštevu do Bratislavy zavítal člen hudobnej skupiny Bon Jovi, gitarista Phil X,Matej Remmy Jankovic

Po odchode gitaristu Richieho Samboru zo skupiny v roku 2011 zaujal jeho miesto iba dočasne. Doteraz spomína na to, ako mu počas nakupovania zavolali, aby sa do hodiny zbalil a nastúpil do lietadla. „Bolo to šialené, akoby to bol sen. Pamätám si, keď som bol v roku 1988 na jeho koncerte. Keby mi vtedy niekto povedal, že s ním budem jedného dňa koncertovať, asi by som ho vysmial,“ prezradil v rozhovore denníku Plus JEDEN DEŇ. Oficiálnym členom legendárnej kapely Bon Jovi sa stal až v roku 2013.

 

Phil X počas koncertu s kapelou Bon Jovi.
Phil X počas koncertu s kapelou Bon Jovi.
Zdroj: Instagram

Philovi sa Bratislava veľmi páčila. Keďže sa v stredu počasie umúdrilo, rozhodol sa preskúmať aj jej čarovné uličky. Najskôr sa posilnil kávou a spoznávanie sa mohlo začať. A čo tie slávne celebritné maniere? Rocker Phil X bol na rozdiel od ostatných celebrít veľmi priateľský. Na konci rozhovoru si s našou redaktorkou dokonca dal „high five“ (tľapnutie rukou).

Celý rozhovor nájdete na druhej strane >>>