Viac FOTO nájdete TU!

Populárny lifestylový magazín People vyberá každý rok spomedzi slávnych osobností najsexi muža sveta. Zatiaľ čo v uplynulých rokoch sa na čele rebríčka objavovali hollywoodski lámači ženských sŕdc, tohtoročný výber neprekvapil len samotného víťaza, ale aj jeho fanúšikov.

Zdroj: Getty Images

„Teraz dúfam, že ma konečne pozvú na nejaké tie sexi večere s Clooneym a Pittom,“ zavtipkoval na margo ocenenia prekvapený herec Paul Rudd, ktorý sa v uplynulých rokoch preslávil hlavne úlohou komixového Avengera Ant-Mana. Napriek tomu, že svojej výhre nerozumie a sám sa za najsexi muža sveta rozhodne nepovažuje, rozhodol sa prestížny titul prijať s nadšením a prehnanú skromnosť hodiť za chrbát. „Už si dávam tlačiť vizitky," zažartoval v rozhovore pre magazín People.

Herec pritom rozhodne nie je vo svete filmu a seriálov žiadnym nováčikom. Srdcia fanúšikov si získal už v roku 1995 v romantickej komédii Bezmocná a rovnako tak svoju fanúšikovskú základňu podporil účinkovaním v seriáli Priatelia v úlohe frajera poplašenej Phoebe Bufetovej. Ani roky mu však na šarme neubrali a herec sa od svojich filmových začiatkov okrem pár vrások takmer vôbec nezmenil. Je teda vcelku zaujímavé, že titul najsexi muža získal až teraz.

Anketa
Myslíe si, že herec získal titul oprávnene?

Na rozdiel od mnohých hollywoodskych hercov, ktorí získali titul najsexi muža v uplynulých rokoch, vedie herec usporiadaný rodinný život. Už 25 rokov je ženatý so svojou láskou Julie Ruddovou, ktorú si zobral v roku 2003 a majú spolu dve deti. „Keď premýšľam o sebe, myslím si, že som manžel a otec, taký v skutočnosti som. Keď nepracujem, tak najradšej trávim čas so svojou rodinou," dodal herec.