Chandler a Monika dodnes patria k najobľúbenejším seriálovým párom. Flegmatický pohoďák a svedomitá puntičkárka tvorili perfektne rozdielnu dvojicu, ktorá ľudí bavila aj dojímala. Kontrast si herec Matthew Perry a jeho exkolegyňa Courteney Cox udržali až dodnes – tentoraz však už v úplne inom zmysle.

Šestica kamarátov zo seriálu Priatelia.
Šestica kamarátov zo seriálu Priatelia.
Zdroj: Profimedia

Zatiaľ čo si Courteney užívala slnečné lúče v Mexiku v prítomnosti kamarátiek (vrátane ďalšej „Priateľky“ Jennifer Aniston), spustnutý Matthew sa prechádzal ulicami New Yorku. Na verejnosti sa ukázal vôbec po prvýkrát po dvoch rokoch a dobrý dojem teda nezanechal. Rozťahané, mierne špinavé šaty, zarastená tvár, strapatá hlava, veľké brucho a neostrihané nechty – takto si veru na šviháckeho Chandlera nespomíname!

Ďalšie FOTO zanedbaného Matta Perryho nájdete v galérii článku >>>

Spustnutý Matthew Perry v uliciach New Yorku.
Spustnutý Matthew Perry v uliciach New Yorku.
Zdroj: Profimedia
Anketa
Myslíte si, že je s hercom Matthewom Perrym všetko v poriadku?
  • 71%
  • 29%

Herec minulý rok bojoval so zdravotnými problémami a pre prasknuté črevo strávil na nemocničnom lôžku tri mesiace. Navyše má za sebou aj boj so závislosťou od liekov. Vo februári vystrašil fanúšikov, keď sa začali medializovať informácie, že ho vykopli z odvykačky – k liečeniu sa však, našťastie, vrátil. „Nebojte sa o mňa, som späť – tam, kam patrím,“ upokojoval vtedy Perry na sociálnych sieťach svojich priaznivcov.

 

Na rozdiel od svojich exkolegýň sa Perrymu nedarí a vôbec nevyzerá zdravo, vo filme si navyše zahral poriadne dávno – v roku 2009. Fanúšikovia sa po zverejnení jeho najnovších fotografií teda právom obávajú, či je s bývalým komikom všetko v poriadku. Kto vie, či jeho seriálová láska Courteney vie, ako sa jej „manželovi“ v týchto dňoch vodí. Ak áno, zjavne ju to veľmi netrápi – 55. narodeniny totiž s kamoškami oslávila v Mexiku vo veľkom štýle.

Courteney na dovolenke pri mori.
Courteney na dovolenke pri mori.
Zdroj: Profimedia
Dočkáme sa nových dielov seriálu Priatelia?
Tento sen je u fanúšikov stále živý a otázky, či budú Priatelia niekedy pokračovať, stále padajú. Pokiaľ ide o ženské protagonistky kultového sitkomu, nie je problém – Jennifer Aniston, Courteney Cox a Lisa Kudrow by toho vraj šli. Horšie to je však už s ich mužskými kolegami. A najväčším orieškom by bol pri prípadnom ďalšom nakrúcaní Matthew Perry, ktorý sa ešte v roku 2017 vyjadril záporne. „Mám nočnú moru, a nežartujem, fakt ju mám... že spravíme nových Priateľov a nikoho to nebude zaujímať. Spravíme novú sériu a nikoho to nebude trápiť. Takže za mňa nie. Skončili sme vtedy v tom najlepšom... to sa nedá poraziť,“ povedal pred tromi rokmi Perry. Ktovie, či sa za ten čas však niečo nezmenilo...
Courteney si ešte pred dovolenkou strihla s Phoebe a Rachel jednu selfie...
Courteney si ešte pred dovolenkou strihla s Phoebe a Rachel jednu selfie...
Zdroj: Instagram

Prečítajte si aj: