Zabitia a vraždy sú možno vo svete šoubiznisu ojedinelé, no medzi celebritné prehrešky určite nepatria len drogy, alkohol či rýchla jazda, informoval v minulosti server ranker.com.

Práve nepozornosť za volantom je však vo väčšine takýchto prípadov spoluvinníkom. Svoje o tom vedia napríklad športovkyňa Venus Williams, televízna osobnosť Caitlyn Jenner, prvá dáma USA Laura Bush či herec Matthew Broderick. Či už nedali prednosť na križovatke, prešli do protismeru alebo skrátka kvôli vysokej rýchlosti nezvládli kontrolu nad vozidlom, práve ich vinou podľa mnohých vyhasli ľudské životy.

Podľa denníka Daily Mail Baldwin síce strieľal z rekvizity, no tá však bola nabitá ostrou muníciou. Britský bulvár tiež informuje o tom, že podľa manžela zastrelenej kameramanky je Baldwin veľmi „nápomocný“.
Zdroj: reprofoto Daily Mail

Nie vždy však dal súd takýmto hlasom za pravdu a často sa prípadná ujma na zdraví „vyriešila“ bohatou kompenzáciou pre pozostalých a zbavením viny.

To však určite nebol prípad herca Johnnyho Lewisa zo seriálu Zákon gangu, ktorý počas vlámačky zabil staršiu ženu, či syna Marlona Branda, ktorý sa chcel chladnokrvnou vraždou pomstiť milencovi svojej sestry za jeho údajne násilné správanie.

Po zbrani siahol v minulosti aj paralympijský bežec Oscar Pistorius, ktorý vraj „omylom“ zastrelil svoju priateľku, a obvineniam z vraždy čelil aj raper Snoop Dog, ktorého však, na rozdiel od Pistoriusa, uznali za nevinného.

Pokračovanie nájdete na ďalšej strane >>>