Viac FOTO nájdete TU!

Milionárka Carmen Geissová vedie život, o akom môžu mnohí len snívať. Aj vďaka reality šou Ťažký život milionárov je takmer neustále na cestách. Inak tomu nie je ani teraz. Carmen na sociálnej sieti Instagram poslala svojim fanúšikom pozdrav priamo z exotického Dubaja. Ako sa však zdá, Carmen si neužíva len luxus v hoteloch a drahých reštauráciách, ale vychutnala si aj samotnú cestu.

Na sociálnej sieti Instagram sa s nadšením podelila o svoj zážitok z cesty. Carmen využila služby leteckej spoločnosti Emirates a ich nového Boeingu 777, ktorý sľubuje cestujúcim príjemný zážitok z letu. Ako inak, Carmen si pre svoju cestu zvolila prvú triedu, ktorá jej poskytla v takzvanom "malom apartmáne" dostatočné súkromie aj pohodlie.

Anketa
Leteli ste niekedy podobne luxusnou prvou triedou?

Podľa oficiálnej stránky spoločnosti Emirates sú kabíny v prvej triede vybavené ovládaním teploty aj svetla. Navyše máte počas letu k dispozícii pripravené luxusné pyžamo či exkluzívnu kozmetiku značky Bvlgari. Rovnako tak majú cestujúci v prvej triede k dispozícii aj vynikajúce služby a ponuku exkluzívnych jedál a nápojov. Niet sa, teda čomu čudovať, že sa Carmen na záberoch zo svojej cesty tešila. Čo poviete, menili by ste s ňou?

Prečítajte si tiež: