Odvážne FOTO Carmen a jej silikónov nájdete TU!

Kontroverzná blondínka s nezameniteľným hlasom Carmen Geissenová je známa tým, že na sociálnej sieti instagram rada provokuje životom v luxuse či vlastným telom. Ani tentokrát fanúšikov nesklamala a svoje vypracované telo otrčila v bikinách ako modelka.

Hviezda reality šou Geissenovci -Carmen- neprestáva prekvapovať ani vo veku 55 rokov.
Hviezda reality šou Geissenovci -Carmen- neprestáva prekvapovať ani vo veku 55 rokov.
Zdroj: instagram

"Prečo sa necítim ako 55-ročná? Dokázal som správne využiť čas v karanténe, len škoda, že v súčasnosti neexistujú žiadne plážové kluby, kde by som mohla ukázať svoju prácu na svojom tele,"pochválila sa Carmen na sociálnej sieti. Jej fotografie v bikinách však niesli aj posolstvo, ktoré fanúšikovia pravdepodobne nečakali.

"Mala som 9 potratov a mimomaternicových tehotenstiev, takže by som dnes chcela povzbudiť aj ženy, ktoré trpeli alebo stále trpia rovnakým osudom. Chcem vám ukázať, že aj vo vyššom veku môžete porodiť dve zdravé deti aj po toľkých zlých skúsenostiach s tehotenstvom a nemali by ste sa vzdať, ale byť vždy vzorom, určite pre svoje deti. Ale to, na čom záleží, sú moje deti!!! Pretože vidia každú chybu na mojom tele a sú ako Robert, moji najväčší kritici. Preto som hrdá na to, že dnes môžem mať 55 rokov a cítiť sa mlado, či už v časoch Korony, s maskou alebo bez masky! Z tohto dôvodu vám želám zdravie a všetko dobré. Ďakujem vám, že ste vždy pri mne stáli v dobrých aj zlých časoch," dodala Carmen, aby povzbudila ženy, ktoré si prešli rovnako ťažkou skúškou v živote, akou je potrat.

Pozrite si aj: