Nový trhák z Hollywoodu z 80. rokov o dospievaní v newyorskom Queense prilákal na červený koberec celebrity, ktoré vo filmovom priemysle niečo znamenajú. Vo filme sú hlavnými hviezdami nestarnúca herečka Anne Hathaway (39), waleský herec Anthony Hopkins (84), dvojnásobný držiteľ Oscara Robert De Niro (78) a austrálska herečka a tiež dvojnásobná držiteľka Oscara Cate Blanchett (53).

FOTO Z ČERVENÉHO KOBERCA NÁJDETE V GALÉRII

Do Cannes však ako jediná z hlavných aktérov dorazila Anne Hathaway, ktorá bola na červenom koberci na roztrhanie. Keď sa postavila pred fotografov, strhla sa medzi nimi tlačenica, keďže každý z nich chcel mať najlepší záber. Hathaway nevedela, kam sa skôr pozerať, keďže ju z každej strany oslepovali blesky paparacov. Na červenom koberci ju sprevádzal dlhoročný manžel, herec Adam Shulman (41).

Anne Hathway pôsobila na červenom koberci v bielej róbe ako elegantná dáma, nebola však jediná, ktorá svojím outfitom vyrážala dych. Brazílska modelka a bývalý anjelik Victoria's Secret Alessandra Ambrosio (41) mala na sebe taktiež biely model, avšak o niečo odvážnejší. Prsia jej zahaľovali iba strategicky rozmiestnené strieborné doplnky.

Na čiernu farbu zas stavila americká herečka Julia Roberts (54), ktorej outfit síce pôsobil mierne pochmúrne, zato jej úsmev od ucha k uchu rozžiaril celý festival. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že na červenom koberci prebiehalo všetko „ako po masle”, v skutočnosti na premiére filmu Armageddon Time poriadne fúkalo.
Divoký vetrisko narobil problémy najmä mladej modelke Emme Todt. Na sebe mala odvážnu zelenú róbu s vysokým rozparkom a prsia jej zakrýval iba kus látky. Keď sa postavila pred fotografov, so šatami zvádzala veľký boj a svoj rozparok si neustrážila.

Prečítajte si tiež: