Krásna, talentovaná a obsadzovaná herečka Cameron Diaz sa síce do hereckého ústrania odobrala už v roku 2018, najnovšie však natočila film s paradoxným názvom Opäť v akcii. No keď si uvedomila, koľko úsilia musela vynaložiť nielen na samotný film, ale aj na propagáciu, rozhodla sa filmový priemysel nadobro opustiť.

Fotografie dcérky a manžela Cameron Diaz nájdete v galérii »


Po tom, čo oficiálne ukončila svoju hollywoodsku kariéru v roku 2018, ju blízky priateľ a herec Jamie Foxx (55) zlákal späť, aby si s ním zahrala v akčnej komédii. Podľa zdrojov z natáčania sa však počas tvorby na filme odohralo niekoľko incidentov, ktoré známu herečku len utvrdili v rozhodnutí, že filmový priemysel už nie je nič pre ňu. Jamie Foxx totiž vyhodil viacerých ľudí a nesprával sa príliš priateľsky. Atmosféra počas filmovania bola údajne veľmi napätá.

Cameron Diaz ako Charlieho Anjelik. Filmová postava, ktorú ju najviac preslávila.
Zdroj: Moviestillsdb.com


Zdroj blízky herečke podľa britského denníka Daily Mail povedal, že Cameron neznáša byť preč od rodiny. Jej dcérka je pre ňu prednejšia než akýkoľvek film. To má byť hlavný dôvod ukončenia kariéry. Herečku údajne vyčerpávali dlhé hodiny natáčania a vzdialenosť, ktorá ju od najbližších delila. „Neznáša drámu a konfrontáciu. To je dôvod, prečo v prvom rade odišla z priemyslu, a taktiež už nemá čo viac dokázať,“ dodal zdroj.

Jedna z najkrajších herečiek vôbec Cameron Diaz sa vyjadrila, že kariéra herečky už nie je nič pre ňu. Po tom, čo v roku 2022 natočila svoj posledný film s názvom Opäť v akcii, vyhlásila, že nezvláda opustiť dcéru Raddix (3) pre kariéru.
Zdroj: instagram
Anketa
Ktorý film s Cameron Diaz máte radšej?


Zdá sa, že Cameron žije so svojím manželom, hudobníkom Benjim Maddenom (44), pokojný život a rodina je pre ňu priorita číslo jeden.

Prečítajte si tiež: