Pre niektoré herečky je vyzliekanie pred kamerami tabu! Sophie Marceau však nemá s nahotou žiadny problém. V roku 2016 obleteli svet jej fotografie s mladším milencom z dovolenky, na ktorých sa jej nevie nabažiť, v roku 2017 sa zas úplne vyzliekla vo filme "La Taularde" a teraz, po piatich rokoch, sa vyzliekla opäť!

FOTO SOPHIE MARCEAU NÁJDETE V GALÉRII

Obľúbenú francúzsku herečku si môžeme pamätať z kultovej bondovky s názvom Jeden svet nestačí (1999) s hlavným predstaviteľom Piercom Brosnanom (68), ktorý bol piatym predstaviteľom agenta Jamesa Bonda. Sophie sa najnovšie vyzliekla vo filme, v ktorom stvárňuje nezadanú Lisu, ktorá chce v živote zažiť niečo nové, a tak sa presťahuje z Paríža do Ameriky. 

Obľúbenú francúzsku herečku si môžeme pamätať z kultovej bondovky s názvom Jeden svet nestačí (1999) s hlavným predstaviteľom Piercom Brosnanom (68), ktorý bol piatym predstaviteľom agenta Jamesa Bonda.
Zdroj: Keith Hamshere

 

Vo filme, ako ste si mohli všimnúť, nie je núdza o milostné scény. Lisu je vidieť nahú sediac s cigaretou a pohárom vína na gauči, v kuchyni či vo vani. Pri pohľade na jej telo by však len  málokto povedal, že bývalá záporáčka z bondovky má už dávno po 50-ke. 

Prečítajte si tiež: