Viac FOTO nájdete TU!

Napriek tomu, že Britney v posledných rokoch prežíva ťažké obdobie spojené s psychickými problémami, s fanúšikmi komunikuje naďalej prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Tentoraz sa rozhodla, že podobne ako mnohé iné krásky, aj ona vyjde s pravdou von a ukáže svoju reálnu tvár a podobu.

Britney Spears ako mladučká začínajúca popová princezná.
Zdroj: Instagram

"Instagram verzus realita! Chcela som vám dennodenne ukazovať, ako naozaj vyzerám! Bola som vždy v neistote, keď sa urobili moje fotografie, na ktoré som nebola pripravená. Takže som vždy vynaložila veľa úsilia na svoj vzhľad. Ale viete, že niekedy je pekné neskúšať to tak dlho a každú chvíľu sa strážiť. Vyžaduje si to veľa sily! P.S.: Ďalší zábavný fakt o mne. Namiesto roztlieskavačky som hrávala na škole basketbal. Je pravda, že sme vždy vyhrali len tri zápasy v sezóne," uviedla Britney na sociálnej sieti a zverejnila fotografie v domácom úbore, s rozpustenými vlasmi a v okuliaroch, na ktoré u nej fanúšikovia nie sú zvyknutí.

Anketa
Spoznávate celebritné krásky aj bez mejkapu a retuše?

Nie je však jedinou celebritou, ktorá vyzerá v realite celkom inak ako na vyretušovaných fotografiách. Na nasledujúcich stranách nájdete tie, ktoré by ste možno bez mejkapu ani nespoznali.