Ak otvorenie hotela v Dubaji, tak jedine v najväčšom štýle! Megaslávnosť na počesť nového hotela sa niesla v znamení luxusu. Hlavnou hviezdou bola speváčka Beyoncé, ktorá sa takmer po 36 mesiacoch opäť objavila na verejnosti.
Dlhšiu odmlku svetoznáma speváčka vysvetľovala najmä prácou na novom albume Resentment a starostlivosťou o rodinu.

Fotografie veľkolepej show Beyonce nájdete v galérii »

S manželom, ktorým je raper Jay-Z (53), vychovávajú tri ratolesti. Dcérky Blue Ivy Carter (7) a Rumi Carter (5) a syna Sira Cartera (5).
Okrem dokonalého vystúpenia plného tanečníkov, ohňostroja a extravagantných kostýmov predviedla v arabskom svete dokonalý hlas, ktorý stále patrí k najlepším na svete.

Krásna diva sa predviedla v dokonalej róbe značky Dolce and Gabbana, ktorá odhalila jej povestné krivky. Počas vystúpenia sa niekoľkokrát ukázala v inom kostýme a celá šou ohúrila luxusom a extravaganciou.

Anketa
Myslíte si, že suma ktorú si vypýtala Beyonce za koncert je prehnaná?
Beyonce bola hlavnou hviezdou otvorenia luxusného hotela Atlantis Royal v Dubaji. Za svoje vystúpenie zinkasovala mega sumu 24 miliónov dolárov.
Zdroj: instagram beyonce


Ako to však býva, o Beyoncé je známe, že má vysoké nároky na bezpečnosť a záležitosti súvisiace s jej vystúpením. Slávna hviezda mala podmienku, že počas koncertu musia mať všetci prítomní vypnuté mobilné telefóny, navyše pridala prísny zákaz nahrávania. A to nebolo zďaleka všetko.