Adamcová je síce oficiálne ešte stále Jiřího manželkou, ale dvojica, ktorá vychováva dve deti, už spolu dlhšie nežije. Nečudo teda, že pôvabná Jana hľadá lásku inde, hoci málokto by povedal, že ju nájde až v Kolumbii – a tobôž nie, že zahorí citmi k potomkovi najslávnejšie narkobaróna histórie!

FOTO Escobarov syn, sexi Slovenka a krvavé dedičstvo otca: S mŕtvolou Pabla sa fotili nadšení vojaci >>

Do Južnej Ameriky odletela ešte minulý rok, pretože, ako sama v rozhovore pre český denník Blesk priznala, „prepadla príbehu Pabla Escobara.“ Ten ju zaujal v úspešnom seriáli Narcos o drogovom podsvetí, ktorý beží na Netflixe.

Herec Wagner Moura ako Pablo Escobar v seriáli Narcos
Zdroj: Netflix

Navštívila preto napríklad aj Escobarov hrob v Medellíne, kde kokaínového kráľa a vtedy ôsmeho najbohatšieho muža planéty pochovali po prestrelke s políciou. Dodnes sa nevie, či si Pablo strelil guľku za ucho sám, alebo sa pošťastilo niektorému z amerických ostreľovačov či kolumbijských policajtov.

VIDEO: Syn Pabla Escobara v škandinávskej talkšou:

Bývalá moderátorka a hovorkyňa sa ubytovala v bogotskom hoteli Tequendama, kde svojho času bývala aj Escobarova manželka Maria Vellejo s dvomi deťmi, keď boli na úteku pred zákonom. Jedným z týchto detí bola dnes už 37-ročná Manuela a druhým architekt Sebastián Marroquín (44).

Malý Juan Pablo (dnes Sebastián) s otcom Pablom Escobarom pred Bielym domom vo Washingtone.
Zdroj: Profimedia

Práve do neho sa Adamcová zahľadela po tom, čo ho kontaktovala prostredníctvom Facebooku. „Zistila som, že robí krásne veci a je vyslancom mieru. Stretáva sa s ľuďmi, ktorým jeho otec ublížil, a snaží sa ich odprosiť,“ prezradila.

Čuduj sa svete, Sebastián Jane odpísal a čoskoro začali komunikovať pravidelne. Písali si vraj asi rok, Češka potom prijala pozvanie „Escobara juniora“ do Kolumbie. Práve tam vraj medzi nimi vzbĺkla láska. „Zahoreli sme citmi, ktoré sa ťažko popisujú. Ale máme k sebe veľmi blízko, mám ho veľmi rada. Keď sa zamilujem, viem si predstaviť vzťah s kýmkoľvek. Každopádne, vzdialenosť medzi nami – geograficky, historicky aj mentálne – je veľmi veľká. Obaja vieme, že on patrí tam a ja sem,“ opísala pre Blesk.

Skôr než na spoločnej budúcnosti tak Adamcová momentálne pracuje na preklade knihy o Escobarovi, ktorú Sebastián napísal. Dokonca by mal Janu navštíviť aj v Česku. Ktovie, či však z takýchto plánov nezíde – podľa Jany sa s ním totiž plánujú veci ťažko. „V Kolumbii sme si naplánovali výlet a nič sa nakoniec nekonalo. Keď som frflala, povedal mi s úsmevom, že mal byť už šestnásťkrát mŕtvy, a že to nemám riešiť. Taký má prístup k životu!“ dodala.

Svet si minulý rok pripomenul 30. výročie krutovlády Pabla Escobara:

Prečítajte si aj: