Viac FOTO nájdete TU!

Pondelkový večer sa v Los Angeles niesol v znamení noblesy a celebritných mien. Na červenom koberci sa počas premiéry filmu Eternals objavila jedna z hlavných hviezd snímky Angelina Jolie spolu so svojimi ratolesťami, Richard Madden, Gemma Chan, Kumail Nanjiani aj neodolateľná Salma Hayek (55).

Zdroj: Profimedia

Filmovú premiéru tak nakoniec ovládli hollywoodske krásky Angelina a Salma, ktoré upútali pozornosť hlavne svojimi bujnými prednosťami napasovanými v hlbokých dekoltoch. Zatiaľ však, čo Salma Hayek svoje prednosti predvádza s radosťou pri každej udalosti, Angelina Jolie sa v uplynulých mesiacoch ukazovala hlavne vo voľnejšom oblečení čiernej farby. Tentoraz však prekvapila zelenkavou róbou, bujným dekoltom a netradičným šperkom, ktorý zdobil jej bradu a pery.

Najväčším prekvapením večera však bola bezpochyby jej 15-ročná dcéra Shiloh Jolie-Pitt, ktorá sa na premiére filmu predviedla v krásnych dievčenských šatách. O Shiloh bolo pritom dlhodobo známe, že sa nielen oblieka ako chlapec, ale sa aj cíti ako chlapec.  V nedávnej minulosti sa dokonca dala oslovovať ako John a skloňovala sa aj jej premena v chlapca a plánovanie zmeny pohlavia.

Anketa
Pristane to 15-ročnej Shiloh v šatách?

Ako sa však zdá, zo Shiloh nakoniec, predsa len rastie mladá a krásna žena, ktorá svoj pôvab bez pochýb zdedila po mame Angeline a otcovi Bradovi. Čo poviete, pristalo to dámam na premiére?

Mohlo by vás zaujímať: