Viac FOTO nájdete TU!

Najslávnejšie manželstvo Hollywoodu sa rozpadlo v roku 2016 a odvtedy Angelina a Brad bojovali o šesticu detí, ktoré spolu majú alebo si adoptovali. Súdne ťahanice sa podpísali nielen na psychickom zdraví populárnej herečky, ale aj na jej vzhľade. Mnoho fanúšikov sa posledné dva roky obávalo o jej zdravie, keďže herečka okrem svojho povestného sexepílu stratila aj veľa kilogramov. Svoje kostnaté telo sa herečka snažila schovávať pod voľným a väčšinou čiernym oblečením, čo ešte pridalo na jej hrôzostrašnom vzhľade.

Angelina Jolie v uliciach Los Angeles.
Zdroj: Profimedia

Len niekoľko dní po prehratom boji o deti sa však Angelina prvýkrát po dlhom čase objavila na verejnosti v žiarivo žltých šatách, ktorými fanúšikom doslova vyrazila dych.

Dôvodom jej nového a sviežeho vzhľadu bola oslava jej 46. narodenín, ktoré oslávila v piatok v spoločnosti svojich šiestich detí Maddoxa (19), Paxa (17), Zahary (16), Shiloh (14) a 12-ročných dvojičiek Vivienne a Knoxa večerou v reštaurácii v Los Angeles. Na znak toho, že išlo skutočne o špeciálnu príležitosť, vymenila svoju pochmúrnu čiernu róbu za žiarivo žlté šaty po kolená, topánky telovej farby a kabelku od Valentina.

Súd rozhodol o striedavej starostlivosti. Brad Pitt je šťastný, Angelina Jolie trpko sklamaná.
Zdroj: Profimedia

Herečku čaká pár náročných týždňov potom, čo zostala „trpko sklamaná“, keď jej bývalému manželovi Bradovi Pittovi po dlhom a veľmi nepríjemnom právnom boji udelil súd súhlas na spoločnú starostlivosť o ich deti. Podľa správ amerického týždenníka má herečka pocit, že nedokáže Bradovi nikdy odpustiť a je presvedčená, že ich boj o deti ešte nie je ukončený. Zdroj pre túto publikáciu uviedol: „Nikdy mu neodpustí. Tvrdí, že sa to ešte vôbec nekončí a stále verí, že spravodlivosť zvíťazí.“

Anketa
Pristane to Angeline viac vo farebných šatách alebo jej pristane pochmúrna čierna?

 Mohlo by vás zaujímať: