Málokto tušil, že Angelina počas pandémie koronavírusu stíha okrem starostlivosti o deti aj nakrúcanie. Film, v ktorom stvárni hlavnú postavu, sa už čoskoro objaví aj na filmových plátnach. Hviezdne obsadenie však nie je to jediné, z čoho majú fanúšikovia radosť. Angelina sa totiž v poslednom čase objavuje na ulici zahalená od hlavy až po päty a na tvári má nasadené ochranné rúško. Na rozdiel od ostatných celebrít si taktiež stráži súkromie a nemá ani založený účet na sociálnej sieti Instagram, kde by sa s fanúšikmi podelila o novinky či fotografie zo svojho života. 

NOVÉ FOTO ANGLINY Z FILMU NÁJDETE V GALÉRII

Na záberoch z nakrúcania je však herečka v celej svojej kráse, pravdaže, ak na sebe nemá hasičskú uniformu, ktorá váži viac ako 30 kilogramov. "Táto úloha je iná ako moje predchádzajúce. Nerobím nič špeciálne, s nikým nezápasím, nemusím ovládať bojové umenia," priznáva Angelina. Ako sama povedala, až vďaka filmu si uvedomila, aká dôležitá a náročná je práca hasičov. 

Angelina stvárni vo filme hasičku Hannah.
Zdroj: Profimedia

Ničí ju boj o deti?

Fotografiami Angeliny, na ktorých sa akoby strácala pred očami, je v poslednom čase zaplnený celý internet. Herečka počas rozvodu s Bradom Pittom výrazne schudla, čo  vidieť aj na najnovších záberoch vo filme. Má oveľa chudšiu tvár, ruky, pás a jej krásne ženské krivky sú dávno preč. 

Najslávnejšie manželstvo Hollywoodu sa rozpadlo v roku 2016 a odvtedy Angelina a Brad bojujú o šesticu detí, ktoré spolu majú alebo si adoptovali. S Bradom má dokopy šesť detí: Maddoxa (18), Zaharu (14), Paxa (15) – všetky adoptované – a Shiloh (13) s dvojičkami Vivienne a Knox (12), ktoré sú ich biologickými deťmi.

Prečítajte si aj:

Mohlo by vás zaujímať: