Viac FOTO nájdete TU!

Karanténa spôsobená pandémiou koronavírusu zmenila mnohých ľudí a ich názory na život. Jednou z nich je aj hviezda seriálu Akty X herečka Gillian Andersonová, ktorá si počas izolácie odvykla od nosenia podprsenky.

Gillian ako agentka Scullyová s kolegom Foxom Mulderom. Toho stvárnil David Duchovny.
Zdroj: Profimedia

Gillian prehovorila o svojom novom postoji voči podprsenkám na sociálnej sieti Instagram a tvrdila, že sa zbavila podprseniek na celý život. Na otázku, aký bol jej najobľúbenejší odev v karanténe, uviedla: „Už podprsenku nenosím. Nenosím podprsenku. Už nedokážem nosiť podprsenku. Ja neviem, nie. Nejde to. Je mi ľúto, ale je mi úplne jedno, či mi prsia visia až po pupok. Nenosím podprsenku. Je to príliš nepríjemné,“ dodala Gillian.

David Duchovny a Gillian Anderson.
Zdroj: anc

Herečka, ktorá bola nedávno nominovaná na cenu Emmy za stvárnenie Margaret Thatcherovej v seriáli The Crown, prezradila tiež, aké je jej obľúbené oblečenie, bez ohľadu na epidémiu: "Pohodlné čierne tepláky a zladená čierna mikina. Každý deň, ak môžem, nosím toto," povedala Anderson. Či bude, alebo nebude mať herečka podprsenku aj na odovzdávaní cien Emmy Awards, zatiaľ nie je jasné. Jedno je však isté. Herečka napriek svojmu veku vyzerá veľmi mladistvo a svoje pevné poprsie už neraz predviedla v priehľadnom tričku v plnej paráde. Čo poviete, sekne to herečke aj bez podprsenky?

Prečítajte si tiež: