FOTO Carmen Geiss, ktorá vytočila fanúšikov, nájdete TU!

Chcela byť za peknú, fanúšikovia ju však nakoniec vysmiali. Milionárka Carmen Geiss nie je žiadna hanblivka a okrem luxusu sa na sociálnej sieti Instagram rada pochváli aj svojimi sexi fotografiami z dovolenkových rajov. Len nedávno pritom spôsobila rozruch polonahými zábermi.

Carmen Geiss nemá problém vytasiť svoje ženské zbrane.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CoH3zBpvFUh/

Tentoraz však namiesto obdivných komentárov zožali jej fotografie od fanúšikov výsmech a kritiku. Carmen z posledného dňa svojej dovolenky na Maldivách zverejnila na Instagrame niekoľko fotiek v bikinách pred rozprávkovým pozadím s priezračnou modrou vodou a bungalovmi. Ani vo sne by jej asi nenapadlo, že jej fotografie vyvolajú obrovskú vlnu kritiky.

Zatiaľ čo milionárku a jej postavu niekoľko fanúšikov chválilo, mnohí si nezahryzli do jazyka a Carmen napísali pár štipľavých riadkov. Niekoľkým fanúšikom sa totiž zdalo, že fotografie v bikinách sú extrémne vyretušované a nezobrazujú skutočnú realitu.

„Prvý obrázok je tak zle upravený,“ tvrdil v komentároch jeden z užívateľov Instagramu. „V páse plavky + roláda so slaninou a okuliare. Kúpte si nový Photoshop. To, čo používate, je pokazené," napísal ďalší. „Staré na pekné nepremeníš ani peniazmi,“ zaútočil na milionárku ďalší z fanúšikov.

Anketa
Sú podľa vás fotografie Carmen Geiss v bikinách upravené?

Carmen už v minulosti kritike za retušovanie svojich fotografií čelila. A ako sa zdá, zo svojich chýb sa nepoučila. Čo poviete, sú fotografie Carmen v bikinách upravené, alebo je to skutočná podoba 57-ročnej milionárky?