Fotografie herečky Angeliny Jolie vždy vyvolajú vlnu špekulácii o jej zdraví. Herečka je totiž neuveriteľne chudá a svoje vyziabnuté ruky či chudé nohy neustále skrýva pod veľkými šatami či svetrami s dlhým rukávom. A inak tomu nebolo ani tentoraz!

NOVÉ FOTO CHUDEJ ANGELINY NÁJDETE V GALÉRII

Angelina vzala svoju dcéru Shiloh na nákupy. Na prekvapenie, oblečené mala čierne obtiahnuté nohavice, čierny kabát a čižmy. Shiloh mala na sebe o niečo ľahšie oblečenie a svoju slávnu mamu sprevádzala v krátkych nohaviciach, mikine a teniskách - až je človeku ťažko uveriť, že tie dve boli na rovnakom mieste. Angelina, ktorej akoby bola zima a zababúšená bola od hlavy po päty, však bola opäť o čosi chudšia, než naposledy. 

Angelina Jolie na premiére filmu Eternals.
Zdroj: Profimedia

Herečka, ktorá je miláčikom Hollywoodu, hovorila o svojom zdraví vždy otvorene. V roku 2015 sa rozhodla pre obavy z rakoviny pre dvojitú mastektómiu, čo je chirurgický zákrok, pri ktorom sa odstraňuje celá mliečna žľaza. Aj keď nič nenasvedčovalo rakovine, neskôr si nechala odstrániť aj vaječníky a vajíčkovody. "Je to menej komplexná operácia ako mastektómia, ale jej účinky sú závažnejšie. Po zákroku je žena v nútenej menopauze," priznala Angelina, ktorá už nikdy nebude mať deti. 

Mohlo by vás zaujímať: