Ak ste sa tešili na pokračovanie príbehu o troch mladých čarodejníkoch, hneď v úvode vás musíme sklamať. Návrat hlavných hrdinov sa producenti rozhodli spracovať do jedného špeciálu, v ktorom sa vrátia na čarodejnícku školu Rokfort a spoločne si zaspomínajú na pikošky z nakrúcania.

PREMENY HERCOV NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII

Hermiona, Harry a Ron
Zdroj: Getty Images

Návrat Daniela Radcliffa (32), Ruperta Grinta (33) a Emmy Watson (31) je už hotovou vecou. Trojica sa počas nakrúcania všetkých siedmich častí zblížila a stala sa z nich jedna rodina. Po poslednej filmovej klapke sa však ich cesty rozdelili. Daniel Radcliffe, v snahe zbaviť sa „nálepky” detského hrdinu, kývol na účinkovanie divadelnej hry Equus, ktorá na predaji lístkov zarobila viac ako 2 milióny eur. Že by to bolo preto, že sa v jednej scéne ukázal úplne nahý? Nuž, aj keby áno, jeho herecký výkon v tom čase iba 17-ročného tínedžera ocenili aj najväčší hereckí kritici.

Daniel Radcliffe v divadelnej hre Equus.
Zdroj: archív
Anketa
Ste fanúšikmi Harryho Pottera?

Divadelné dosky však mladému Danielovi „nevoňali” tak ako filmovačky. V roku 2013 si preto zahral v úspešnom filme Podfukári, v roku 2017 zas vo filme Stratený v džungli. Na svojom konte má, na rozdiel od svojich filmových kolegov, viac ako 20 filmových rolí.

Článok pokračuje na druhej strane >>>