Plastické operácie sú v dnešnom svete na dennom poriadku. Je skutočne len malé množstvo herečiek, ktoré by túto modernú možnosť skrášľovania nevyužilo. Samozrejme, nájdu sa aj také, ktoré ako sa hovorí nestarnú, a aj v pokročilom veku vyzerajú o 20 rokov mladšie. Medzi ne patrí pochopiteľne aj hviezda najslávnejšieho sitkomu všetkých čias, Jennifer Aniston. Jej mladý look zrejme leží niekomu v žalúdku, pretože zo všetkých strán sa na ňu hrnú obvinenia, že má plastiku za viac ako 1 milión amerických dolárov.

Aniston Jennifer
Aniston Jennifer
Zdroj: profimedia

Do galérie vstúpite TU

Svoju tvár si za nekresťanskú sumu mala dať "vylepšiť" údajne kvôli Bradovi Pittovi, na ktorého má vraj stále zálusk. To herečka samozrejme dementovala. 50-ročná Rachel z Priateľov pre americké média jasne povedala, že v žiadnom prípade nie je fanúšička plastických operácií. Na svojom tele nemá nič umelé, napichané a už vonkoncom sa po žiadnom Bradovi neobzerá.

VIDEO: Jennifer na návšteve u známeho Jimmyho Kimmela

 

Dostatočný spánok a voda, to je podľa nej úspech pre peknú a zdravú pleť. "Ľudia strácajú perspektívu. Keď vidím, čo so ženami robí plastika.. je to hrozné." Obvinenia, že ma Jennifer preplastikované telo padli aj na jej prsia, ktoré sú údajne až príliš dokonalé. Na to samozrejme zareagovala tiež. "Nie! Sú moje. Stále sú moje. Obe!," dodala so smiechom.