Viac FOTO nájdete TU!

Azda najviac rozruchu vyvolali princezná Kate s princom Williamom, ktorí zverejnili nové fotografie troch ratolestí Georgea, Charlotte a Louisa. Malí nezbedníci, ktorí rastú ako z vody, sedeli vedľa mamy Kate na strome. Len málokomu asi preto uniklo, ako veľmi sa v poslednom čase zmenili. Najmladší princ Louis sa poriadne vytiahol, z princeznej Charlotte je už veľká slečna a najstarší princ George sa čoraz viac podobá na svojho otca Williama.

Zdroj: WPA Pool

Vysmiata hrdá mama očarila v obyčajných džínsoch a bielej blúzke. K zverejneným záberom, ktoré vznikli na panstve Sandringham v Norfolku, pripojila aj milé prianie ku Dňu matiek.

Zdroj: instagram @princeandprincessofwales

Za populárnym párom však nezaostali ani ďalší členovia kráľovskej rodiny. Kráľ Charles na sociálnej sieti Instagram zverejnil dojemnú poctu svojej zosnulej mame kráľovnej Alžbete, ktorá zomrela vlani v septembri.

„Všetkým mamám na celom svete a tým, ktorým ich mamičky dnes možno chýbajú, myslíme na vás a prajeme vám šťastný Deň matiek,“ napísal Charles k zverejnenej fotografii, na ktorej je ešte ako malý chlapec s mamou, vtedajšou britskou panovníčkou. K prianiu sa pridala aj jeho manželka Camilla, ktorá rovnako zverejnila fotografiu so svojou už zosnulou mamou Rosalind Shand.

Zdroj: Camilla Parker

Krásnou fotografiou a milým prianím sa pochválila aj tehotná princezná Eugenie, ktorá zverejnila krásny záber so svojím synom a s tehotenským bruškom. „Milujem byť tvojou mamou! Šťastný Deň matiek,“ dodala ku krásnej fotografii. Jej rodina by sa o druhého potomka mala rozrásť už toto leto.

Na zosnulú princeznú Dianu na Deň matiek akosi zabudli.
Zdroj: Profimedia

Na počudovanie sa však akosi zabudlo na zosnulú mamu princa Williama a princa Harryho. Jej fotografia či spomienka na milovanú mamu sa na sociálnych sieťach totiž neobjavila. Rovnako sa k oslavám nepripojili ani kráľovskí zbehovia princ Harry a vojvodkyňa Meghan.

Prečítajte si aj: