Viac FOTO z oslavy narodenín nájdete TU!

V nedeľu, len mesiac od oznámenia vážnej diagnózy, herec Bruce Willis oslávil vo veľkom štýle svoje 68. narodeniny. Namiesto bujarej hollywoodskej párty zvolil oslavu v kruhu rodiny, na ktorej okrem jeho súčasnej manželky Emmy Heming nechýbali ani jeho exmanželka Demi Moore a ich spoločné dcéry. Dojatý herec obklopený rodinou si sfúkol sviečky na obľúbenom koláči a vypočul si pieseň Happy Birthday, ktorú mu všetci spoločne zaspievali.

Zdroj: instagram @demimoore / @emmahemingwillis

„Milujem ťa a milujem našu rodinu,“ pridala k prianiu jeho exmanželka Demi Moore. Herec napriek vážnej diagnóze vyzeral sviežo a mal dobrú náladu, pozornosti ľudí však neunikol zaujímavý detail. Keď sa Willis usmial, ukázal svetu novú medzeru na svojom chrupe. V hornom rade zubov mu totiž jeden z predných chýba.

Napriek radostným záberom z oslavy narodenín to s hercom nevyzerá vôbec ružovo. O jeho demencii sa v deň jeho narodenín rozhovorila jeho manželka Emma. Vo videu zverejnenom na Instagrame v nedeľu opísala, že sa cítila obzvlášť smutná, keď oslávil ďalší rok. Emma (44) bola emotívna, keď opísala výrobu videa zloženú z ich spoločných momentov. Sledovanie šťastných videí z minulosti označila ako „nôž v srdci“.

Zdroj: instagram @demimoore / @emmahemingwillis

„Takže dnes má môj manžel narodeniny a ráno som začala plačom," opísala zničená Emma, ktorú ľudia obdivujú za jej silu. Ako sama priznala, nemá na výber. Okrem Willisa sa totiž stará aj o ich dve malé deti Mabel (10) a Evelyn (8). Emma fanúšikov požiadala o modlitby, ktoré majú hercovi dodať silu. Zároveň poďakovala za obrovskú podporu fanúšikov.

Manželka Willisa Emma Heming Willis zverejnila na Instagrame k jeho narodeninám video zložené zo záberov z ich súkromného života. Sledovať šťastné momenty z ich života pred ochorením herca vraj bolo ako bodanie nožom do srdca.
Zdroj: instagram @emmahemingwillis

Video, ktoré bolo jej darčekom pre Willisa, nakoniec zverejnila aj na sociálnej sieti Instagram. Fanúšikovia si tak môžu pozrieť dodnes nezverejnené zábery zo súkromia herca a z jeho najšťastnejších chvíľ s manželkou Emmou.

Prečítajte si tiež: