Po odchode z kráľovskej rodiny Harry s manželkou Meghan vyhlásili, že svoje deti nechcú vychovávať v paláci. Ich nový domov však svojim spôsobom palác pripomína. Okrem 9 spálni sa vo vile nachádza 16 kúpeľní, herňa, sauna, tenisový kurt, posilňovňa, čajovňa, domáce kino a obrovská záhrada s bazénom. Súčasťou ich nového paláca je aj garáž, do ktorej sa zmestí 5 áut. Dom má rozlohu 14 563 štvorcových  metrov a jeho okolie lemujú husté živé ploty, aby im nebolo vidieť do záhrady. 

FOTO DETSKEJ IZBY LILIBET NÁJDETE V GALÉRII

Luxusný štart do života

Detská izba ako pre princeznú! Dcéra Harryho a Meghan, celým menom Lilibet Diana, bude vyrastať v luxuse, o ktorom sa mnohým deťom ani nesnívalo. V izbičke, ktorá sa stane jej malým kráľovstvom, sa počas kúpy domu nachádzala veľká postieľka, steny boli vyfarbené na ružovo a na celej jednej strane sa rozprestieral rozprávkový hrad. S kúpou nehnuteľnosti za 14 miliónov pomohol Harrymu a Meghan  pred rokom princ Charles, ktorý ich finančne podporoval. Harry taktiež zdedil majetok po svojej matke princeznej Diane. 

Meghan Markle porodila dcérku Lilibet.
Zdroj: Instagram

Herečka Meghan Markle (39), ktorá je rodáčkou z kalifornského Los Angeles, sa za princa Harryho (35) vydala v máji 2018 a o rok neskôr sa im narodil syn Archie. Po bolestivom potrate sa vojvodkyni narodila tento rok dcéra, ktorej dali meno po jej prababičke a babičke, Lilibet Diana. 

Prečítajte si aj: