Premiéra dokumentárneho filmu francúzskeho fotografa JR bola o čosi menej formálnejšia na rozdiel od tých, na aké sme v hviezdnom Los Angeles zvyknutí. Angelina so Shiloh a Paxom sa preto zbytočne nevyparádili a na červenom koberci sa objavili v ležérnom oblečení. Herečka stavila na svoju klasiku a dala prednosť čiernej dlhej sukni a čiernemu roláku. Jej outfit síce dýchal jemnou eleganciou, treba však pripomenúť, že Angelina je oblečená takmer identicky azda na každom paparaci zábere. 

NOVÉ FOTO POCHUDNUTEJ ANGELINY V GALÉRII

Čo sa týka vizáže, na tvári mala iba jemný mejkap, akoby žiadny ani nemala a vlasy mala voľne rozpustené na pleciach. Na nových záberoch je taktiež vidieť, že herečka, ktorá bola kedysi plná elánu a života, akosi zostarla. Pod očami mala veľké kruhy a na tvári sa jej začali črtať jemné vrásky. Samozrejme, jej výzoru neprospel ani radikálny úbytok váhy po rozvode s hercom Bradom Pittom. 

Pochudnutá herečka Angelina Jolie na premiére filmu Eternals v Ríme.
Zdroj: Getty Images

Kto je záhadný muž JR po boku Angeliny? 

Podľa informácií britského denníka Daily Mail, pravé meno umelca, ktorý pózoval vedľa Angeliny na červenom koberci, známe nie je. JR, čo je jeho prezývka, je známy ako pouličný umelec, ktorý vytvára monumentálne verzie čiernobielych fotografií a umiestňuje ich na verejné budovy. Dokumentárnym filmom sa začal venovať až neskôr. Dvojica sa stretla počas toho, ako bola Angelia na európskom turné so svojim novým filmom Eternals.