Kedysi roztomilé dievčatko počas puberty šokovalo celý svet! Keď Shiloh začala dospievať, ostrihala si vlasy nakrátko, obliekala si chlapčenské oblečenie, a to aj na červenom koberci, a svojich rodičov poprosila, aby ju oslovovali chlapčenským menom John. V roku 2008, keď mala Shiloh dva roky, to Brad Pitt potvrdil v rozhovore s americkou moderátorkou Oprah. „Chce sa volať John. Ján alebo Peter. Je to teda vec Petra Pana. Musíme jej hovoriť John,“ vysvetlil.

PREMENU SHILOH NÁJDETE V GALÉRII

Americké médiá dokonca špekulovali o operatívnej zmene pohlavia a hormonálnej premene, ktorá by mala zabrániť napríklad menštruácii alebo prirodzenému rastu pŕs. Premena Shiloh na chlapca mala byť aj dôvodom neustálych hádok medzi Angelinou a jej bývalým manželom Bradom Pittom (57)… teda, popri Pittovom alkoholizme.

Shiloh Jolie-Pitt nosila krátke vlasy a chlapčenské oblečenie. Najnovšie sa však rozhodla, že chlapcom byť nechce.
Zdroj: Instagram/Shiloh Jolie-Pitt

Keď si už fanúšikovia mysleli, že blonďavé dievčatko, ktoré svojej slávnej mame akoby vypadlo z oka, začalo svoju premenu, prišiel šok. Shiloh sa na premiérach filmu Eternals, ktoré sa konali v Londýne a v Ríme, objavila v krásnych dievčenských šatách, s vlasmi zopnutými v konskom chvoste, náušnicami a jemným mejkapom. Na nohách však mala obuté svoje obľúbené žlté tenisky, ktoré nie a nie vyzuť.

Shiloh si ich totiž obúva aj na bežné nosenie, a ako sa zdá, aj na červený koberec. Žeby jej nosili šťastie? V každom prípade to, že na premiéru prišla v šatách a nie v pánskom obleku, ako to spravila už niekoľkokrát v minulosti, je veľké prekvapenie.

Prečítajte si aj: