VIDEO: Tajomstvá, ktoré si so sebou zobrala Diana do hrobu

Nie je žiadnym tajomstvom, že Diana v kráľovskej rodine trpela viac než Kate či Meghan. S princom Charlesom mali búrlivé manželstvo a na prvý pohľad rozprávkový vzťah nemal šťastný koniec. V roku 1996 sa obaja rozviedli a každý z nich išiel vlastnou cestou. Diana však v manželstve s princom Charlesom veľmi trpela. Keď priviedla na svet svojho prvého syna, princa Williama, Charles chcel, aby jeho druhé dieťa bolo dievča. Keď však Diana otehotnela a zistila, že to bude chlapec, pred Charlesom to náročky tajila. 

>>> Viac FOTO nájdete v galérii <<<

Princ Charles, pricezná Diana a princ William.
Princ Charles, pricezná Diana a princ William.
Zdroj: Tim Graham

"Diana nepovedala Charlesovi pohlavie dieťatka. Keď sa dozvedela, že to bude chlapec a nie dievča, dostala strach. Tak radšej mlčala," povedal zdroj z paláca v novom dokumente o zosnulej princeznej Diane. Tá princa Williama porodila 21. júna 1982, takmer rok po svadbe. Keď sa narodil Harry, Diana na Charlesove slová nezabudla do konca života. "Bože, to je chlapec a ešte má aj ryšavé vlasy,"povedal. 

Princezná Diana tehotná s princom Harrym.
Princezná Diana tehotná s princom Harrym.
Zdroj: Princess Diana Archive

O tom, čo skutočne cítil, sa rozrečnil až počas Harryho krstín. "Boli sme takí sklamaní, mysleli sme si, že to bude dievča,"povedal Dianinej matke Frances Kydd. "Mali by ste si uvedomiť, aké máte šťastie, že máte zdravého syna,"odpovedala mu nahnevane. 

Viac na Pluska.sk: