Zavesil už hudobnú kariéru na klinec? Sheeran má po turné z roku 2017, ktoré sa zapísalo do histórie ako vôbec najzárobkovejšie v dejinách, o dôchodok postarané. Hoci nemá ešte ani 30 rokov, jeho majetok presahuje 223 miliónov eur, informoval britský denník Daily Mail.

FOTO: Pozrite si realitné impérium Eda Sheerana >>

Momentálne si Ed užíva ničím nerušený vidiecky pokoj spolu s manželkou Cherry Seaborn (28), venuje sa včelárstvu, chovaniu úžitkových zvierat, pestovaniu zeleniny a oberaniu ovocia z vlastných sadov. Inak povedané, zatiaľ čo väčšina celebrít rozhadzuje peniaze na divokých párty, žije z donášok jedla a dáva veľkorysé sprepitné, Ed si v britskom grófstve Suffolk vystačí s tým, čo si sám dochová a dopestuje.

Obrovská farma v jeho rodnom meste Framlington, na ktorej Sheeran a jeho manželka žijú, si od susedov vyslúžila pre svoju veľkosť prezývku „Sheeranville“. Disponuje totiž vlastným barom, bazénom a dokonca aj veľkým domom na strome, pričom Sheeran údajne plánuje postaviť na pozemku aj vlastnú kaplnku či kostolík. Miesta má dosť – až 64 749 m2.

Susedia sa sťažovali na hluk, tak ich kúpil

Sheeran kedysi na svojej farme organizoval také divoké párty, že sa jeho susedia museli sťažovať na hluk. Namiesto toho, že by Ed trochu ubral, vyriešil konflikty peniazmi. Domy susedov – dva po oboch stranách jeho farmy – jednoducho odkúpil za dovedna 5 miliónov eur.

Sheeranove „Edopoly“:

Ed Sheeran a jeho manželka Cherry Seaborn (28), do ktorej bol zaľúbený ešte ako chlapec.
Ed Sheeran a jeho manželka Cherry Seaborn (28), do ktorej bol zaľúbený ešte ako chlapec.
Zdroj: Stephen Pond