SEXI FOTO krásnej Kateřiny nájdete TU!

Seriálová Simona - Kateřina Kaira Hrachovcová (45) patrí k najhorúcejším štyridsiatničkám u našich susedov. Na jej instagrame pravidelne pribúdajú krásne akty, na ktorých vyzerá ako éterická víla. Ako sama priznala, s nahotou problém nemá a za svoje telo sa rozhodne nehanbí. Na poslednom fotení odhodila všetky zábrany a ukázala svoju krásu aj dokonalé telo.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, ktorú si mnoho Slovákov pamätá ako Simonu z  úspešného seriálu Život na zámku, sa za posledné roky poriadne zmenila.
Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, ktorú si mnoho Slovákov pamätá ako Simonu z úspešného seriálu Život na zámku, sa za posledné roky poriadne zmenila.
Zdroj: instagram

Hrachovcová, ktorá si pred pár rokmi pridala meno Kaira, nastúpila na duchovnú cestu, čo jej prospieva nielen psychicky, ale aj fyzicky. Ako prezradila v rozhovore pre extra.cz, vyhýba sa nezdravému jedlu a pravidelne cvičí.

Na rozdiel od iných hviezdičiek, ktoré si od fanúšikov za svoje nahotinky vyslúžia skôr kritiku a nepekné urážky, Kateřine sa podaril presný opak. Jej akty totiž vôbec nepôsobia ako lacná erotika. Odvážne snímky pôsobia veľmi sofistikovane, nenásilne a zvodne.

Nie je to však prvýkrát, čo sa herečka odhodlala zahodiť svoje šaty. Na fotografiách, ktoré zverejnila už dávnejšie, je vyobrazená celkom nahá. Fotografie v tej dobe sprevádzal aj text, ktorý vystihuje nielen jej pohľad na vlastné telo, ale aj životný štýl, ktorý vyznáva.

Kateřina Kaira Hrachovcová (45) patrí k najhorúcejším štyridsiatničkám u našich susedov.
Kateřina Kaira Hrachovcová (45) patrí k najhorúcejším štyridsiatničkám u našich susedov.
Zdroj: instagram

"Telo je môj domov. Telo je sviatosť. Telo je zrkadlo, v ktorom sa odráža skrytý svet. Telo si zaslúži byť opatrované, rešpektované, aby bola chápaná jeho duchovnosť. Telo nám nikdy neklame. Často si telo uvedomíme, až keď chátra, ochorieme. Starajme sa o seba, Opatrujme sa, MILUJME seba, svoj DOMOV, domček, chatičku, búdu, chatrč, vilu, palác, maringotku..., " napísala Kaira.

Vzhľadom na jej vek musíme uznať, že so svojou postavou a krásou strčí do vrecka aj omnoho mladšie kolegyne.