Carmen sa k plastickým operáciám dlhé roky nepriznávala a prvý raz o svojej premene prehovorila v roku 2012. „Nemám s tým problém a nebudem z toho robiť veľkú vedu. Dala som si zväčšiť prsia a tiež som absolvovala operáciu nosa. Nešlo však o kozmetický zákrok, ale nutnosť. V noci som chrápala a veľmi ťažko sa mi dýchalo," priznala svojská milionárka pred 10 rokmi. Odvtedy sa však toho zmenilo až-až a pri porovnaní jej starých fotografií s novými to vyzerá, akoby ste sa pozerali na celkom inú ženu.

NOVÉ FOTO CARMEN GEISS NÁJDETE V GALÉRII

V najnovšom videu, kde propaguje spolu s Robertom ich novú kuchársku knihu, je jasné, že Carmen vo svojich 56. rokoch podľahla aj čaru botoxu, či rôznym omladzovacím kúram. Jednou z nich je napríklad efekt "líščich očí". Pri pohľade na ňu to však vyzerá, že už žiadne oči nemá - predovšetkým, keď sa usmeje.

Anketa
Myslíte si, že by Carmen vyzerala lepšie bez botoxu a plastických operácií?

Svojská milionárka pritom absolvovala svoju prvú plastickú operáciu už ako 22-ročná. Po operácii nosa si dala zväčšiť pery, ktoré si neskôr dala vypustiť. Carmen pritom v mladosti vyzerala ako hotová modelka s bezchybnou postavou. To, prečo začala so skrášľovaním, známe nie je. Na druhej strane, s príchodom peňazí chce každý vyzerať dokonale a ako sa zdá, výnimkou nie je ani ona!

Prečítajte si tiež: