Britney Spears sa pochválila odvážnym záberom z kúpeľne. Na fotografii je  úplne nahá a sedí na okraji vane. Speváčka sa len prednedávnom postavila pred súd, aby dokázala svojprávnosť a schopnosť postarať sa o seba, svoje deti aj o svoj majetok bez kontroly svojho otca. Mnohí preto špekulujú, že jej fotografie na Instagrame sú akýmsi volaním o pomoc. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU

Súd nakoniec kedysi bývalej kráľovnej popu nevyhovel a nad speváčkiným životom má aj naďalej kontrolu jej otec Jamie Spears. Britney ani jej matka však s rozsudkom nesúhlasia a pre speváčku žiadajú zmenu právnika. Podľa slov Lynne Spears je jej dcéra sebestačná a dokáže sa o seba postarať aj sama, bez pomoci otca, ktorý okrem iného spravuje aj jej majetok. 

Britney prehrala svoj boj.
Zdroj: archív

Odkedy Britney vyhlásil súd v roku 2008 za nesvojprávnu, útoky zo strany jej otca sa začali stupňovať.  „Si tučná, ale neboj. Tvoj ocko ti pomôže schudnúť, dostaneš trénera a ani sa nenazdáš a budeš opäť vo forme," povedal podľa britského denníka svojej dcére v roku 2008. Speváčka má okrem iného zakázané vydať sa či otehotnieť. Otec jej údajne  zakázal používať aj platobnú kartu a má úplnú kontrolu nad jej majetkom, ktorého hodnota je podľa časopisu Forbes 60 miliónov dolárov. 

Prečítajte si aj: