Kristína Třešňáková, známa skôr ako Týnuš Třešničková, nielenže svojim fanúšikom bez okolkov ukázala, kde ju oheň znetvorili, ale prehovorila aj o tom, čo sa vlastne v osudový večer stalo.

Život krásnej blogerky sa navždy zmenil minulý rok v septembri, keď s priateľom odletela na dovolenku do Turecka. V Istanbule navštívila luxusnú reštauráciu Nusret slávneho šéfkuchára, známeho ako Salt Bae, ktorý svoje renomé získal nielen chutnými pokrmami, ale aj excentrickým štýlom solenia jedál.

Dekolt si Týnuš stále ukrýva. Vraj si to odniesol z celého jej tela najhoršie...
Dekolt si Týnuš stále ukrýva. Vraj si to odniesol z celého jej tela najhoršie...
Zdroj: Instagram, YouTube

„45 minút sme čakali na náš rezervovaný stôl. Uvádzačka nás zatiaľ postavila k baru, kde sme si dali drink. Bol tam taký žľab s tekutinou a jeden barman ju zapálil. Trochu to začalo horieť. Potom prišiel druhý barman a do žľabu prilial akúsi tekutinu... a potom to vybuchlo,“ opísala smutný zážitok 23-ročná Týnuš.

„Videla som čierňavu, asi som, našťastie, stihla zatvoriť oči. Bola to milisekunda. Vôbec som nevedela, že horím. Počula som krik ľudí a v hlave mi blysla myšlienka, že budem slepá. Sedela som na zemi a priateľ ma hasil mikinou,“ spomína si vo videu, ktoré na sociálnych sieťach zverejnila len včera. „Vôbec však nie je pravda, že okamžite zasiahol personál. Uhasili sme sa navzájom,“ dodáva blogerka o kritických momentoch, ktoré ju mohli stáť viac než len čiastočnú krásu.

Česká blogerka Týnuš zverejnila prvé video od svojej hrôzostrašnej nehody v Istanbule.
Česká blogerka Týnuš zverejnila prvé video od svojej hrôzostrašnej nehody v Istanbule.
Zdroj: Instagram, YouTube

Ďalšie FOTO Týnuš po nehode nájdete v galérii článku >>>

Popáleniny mala na 35 percentách tela, jej priateľ o viac než polovicu menej. Podľa Týnuš bola chyba jednoznačne na strane reštaurácie a personálu, ktorý nevedel, ako má s horľavinou na bare zaobchádzať. Česká internetová celebrita utrpela popáleniny II. a III. stupňa. Jazvy na tvári sa jej medzičasom celkom pekne zahojili, aj keď sú stopy po ohni aj cez mejkap stále jasne viditeľné. Ruky sú na tom však na niektorých miestach oveľa horšie.

„Zhoreli mi vlasy, popálený som mala dekolt a pás. Ruky mi ochránila ľahká bunda, ale oheň zasiahol miesta, kde sa končili rukávy. Dekolt bol na tom naozaj zle.“Prsia jej vraj zachránila podprsenka, vôbec teda nebolo nutné riešiť vyberanie implantátov, ako tvrdili niektorí jej fanúšikovia.

Pred nehodou sa Týnuš chválila svojimi prsiami a dekoltom rada.
Pred nehodou sa Týnuš chválila svojimi prsiami a dekoltom rada.
Zdroj: Instagram

Video, ktoré bolo vôbec prvé, odkedy sa jej toto nešťastie prihodilo, Týnuš označila za prvý krok k prekonaniu prekážky v podobe následkov z horenia. „Asi to tak malo byť,“ zhodnotila, no tiež sa zamyslela nad otázkou, aká veľká – a takmer až tragická – náhoda to bola. „Keby taxík prišiel skôr, keby sme do tej reštaurácie nešli, keby sme sa predtým pár minút fotili, keby neliali horľavinu priamo predo mnou, nič z toho by sa nestalo.“

Prečítajte si aj:

Mohlo by vás zaujímať: