Počas svojho tehotenstva si z Meghan uťahovala nespočetnekrát. Obe totiž otehotneli cca v rovnaký čas a v rovnaký čas aj porodili. Medzi najčastejšie hlášky americkej komičky patrili jednoznačne tie, že Meghan sa snažila zatieniť jej tehotenstvo. Nakoniec však na svoje rádoby vtipy doplatila a stali sa jej osudnými.

Amy Schumer tiež moderovala MTV Movie Awards
Amy Schumer tiež moderovala MTV Movie Awards
Zdroj: TASR

FOTKY nájdete v galérii >>

Amy pred časom na svoj instagram napísala „Je práve 22:55 večer. Narodilo sa nám naše kráľovské miminko," čo mala byť jednoznačne narážka na vojvodkyňu. Jej provokácie však ostali bez povšimnutia. Pôrod Meghan ju zatienil tak veľmi, že ľudia aj zabudli, že nejaká Amy existuje.  „Poviem vám, byť tehotná v ten istý čas ako aj Meghan nie je žiadna sranda," povedala počas svojho nedávneho stand-up vystúpenia. „Otehotneli sme v rovnaký deň a ona si pobehuje v 15cm podpätkoch a brucho nemá žiadne. Potom ľudia uvidia mňa a pomyslia si, že posledné dni tehotenstva musia byť naozaj ťažké," dodala.

VIDEO: Pozrite si prvé slová Harryho po narodení syna

Reakcia na provokatívne reči od Meghan pochopiteľne neprišla. Obe ženy však toho majú spoločného viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Sú rovnako staré, prvorodičky a obe porodili synčeka takmer v rovnakom čase.