FOTO nájdete v galérii >>>

Na nohách mal obuté biele tenisky a čo ten kryt na mobile? Arnold zavítal na premiéru jeho nového filmu v dobrej nálade a vysmiaty od ucha k uchu. Zatiaľ čo ostatné celebrity majú mobilné telefóny schované, Arnold ten svoj nepustil po celý čas z ruky - a mal na to aj dôvod! Na kryte mal totiž fotografiu samého seba z filmu Komando (1985), v ktorom si zahral nebojácneho Johna Matrixa.

Arnold Schwarzeneger vo filme Komando z roku 1985.
Arnold Schwarzeneger vo filme Komando z roku 1985.
Zdroj: SLM Production Group / Silver Pi / AFP / Profimedia

Jeho kryt bol dokonca prispôsobený tak, že zadné kamery znázorňovali obrovský raketomet, ktorý držal v rukách. Na svoju kultovú postavu zrejme nedokáže zabudnúť ani po 34 rokoch a v prípade, že sa mu zacnie, stačí, ak si otočí telefón a zaspomína na časy najväčšej kariéry.

Na filmovej premiére v Tokiu ho sprevádzali jeho hereckí kolegovia: Linda Hamilton (63) alias Sarah Connor, Mackenzie Davis (32), Gabriel Luna (36), ktorý hrá vo filme Terminátora, Natalia Reyes (32) a filmový režisér Tim Miller (49).

Arnold, ty si ale poriadny narcis!
Arnold, ty si ale poriadny narcis!
Zdroj: MORI KEIZO / UPI / Profimedia

Radosť z pokračovania kultového filmu majú aj fanúšikovia. Predstaviteľka Sarah Connor sa dokonca k svojej úlohe vraj nechcela ani vracať. „Dala som si podmienku, že sa vrátim iba vtedy, ak budem mať čo hrať a zároveň to prinesie niečo nové.“ Výhodný flek však našťastia zobrala. O niečo horšie by to bolo bez samotného Arnolda, bez ktorého si kultového Terminátora už nedokážeme ani predstaviť.

Viac na Pluska.sk: