Chýry o tom, že Angelina Jolie a hudobník The Weeknd spolu randia, sa šíria naprieč Hollywoodom už od začiatku júla. Dvojicu v tom čase nachytali paparaci v talianskej reštaurácii Giorgio Baldi v Los Angeles a pred niekoľkými dňami tam zavítali opäť. Aj keď prišli osobitne, po viac ako dvoch hodinách ich bolo vidieť, ako cestou z reštaurácie nasadajú do spoločného auta, ktoré si to namierilo rovno do luxusnej štvrti Bel Air, kde má spevák svoje luxusné sídlo. 

FOTO LUXUSNÉHO SÍDLA V GALÉRII

Obrovský palác The Weeknda má hodnotu 70 miliónov dolárov a kúpa tejto nehnuteľnosti sa podľa Architecturaldigest radí medzi tie najdrahšie v celom Hollywoode. Dom sa rozprestiera na pozemku o veľkosti 33-tisíc štvorcových metrov,  má dva bazény, jeden vodopád, športové ihriská, terasy s výhľadom na mesto a niekoľko luxusných izieb. 

Vila The Weeknda v Bel Air má hodnotu 70 miliónov dolárov
Zdroj: Profimedia

Medzi Angelinou a spevákom existuje hneď niekoľko zaujímavých väzieb. Spevák v jednej zo svojich úspešných piesní napríklad odkazoval na Angelininu slávnu pútničku. The Weekndovu bývalú partnerku Selenu Gomez zas v roku 2016 spájali s Bradom Pittom. Herec v minulosti randil aj so známou modelkou Bellou Hadid, speváčkou Rosalíou či modelkou Chantel Jeffries.

Anketa
Myslíte si, že Angelina Jolie a The Weekend spolu skutočne randia?

Angelina bola vydatá trikrát. V roku 1996 si zobrala herca Hackersa Jonnyho Lee Millera, v roku 2000 Billyho Boba Thorntona a v roku 2014 sa na francúzskom zámku zosobášila s Bradom Pittom, s ktorým spoločne vychováva 6 detí. 

Prečítajte si tiež: