FOTO ARCHIEHO NÁJDETE V GALÉRII

Harry s Meghan telefonovali prostredníctvom videohovoru s nositeľkou Nobelovej ceny za mier, s Malalu Yousafzai. Trojica diskutovala o ľudských právach a taktiež o tom, aké dôležité je školské vzdelanie. Okrem toho sa však Meghan rozrečnila aj o svojom synovi. Harry s Meghan si Archieho poriadne strážia a zatiaľ čo Kate s Williamom fotografie svojich detí zverejňujú pravidelne, Harry a Meghan tak nespravili už približne jeden rok. 

VIDEO Harry a Meghan telefonovali s nositeľkou Nobelovej ceny za mier, s Malalu Yousafzai

"Bolo to niečo neskutočné. S Archiem sme strávili úžasný čas, videli sme jeho prvé kroky, prvý pád, všetko,"povedal princ Harry. "Je fantastické sledovať ako rastie. Nebyť koronavírusu, určite by sme viac pracovali a veľa vecí zmeškali," doplnila ho Meghan. Obaja však nezaháľajú ani počas pandémie. Okrem zmluvy s Netflixom sa Harry s Meghan zúčastňujú aj videohovorov s mnohými inšpiratívnymi ľuďmi a taktiež vyzývajú Američanov, aby išli voliť. 

Harry s Meghan sa vzdali svojich kráľovských povinností začiatkom tohto roku a vyhlásili, že chcú byť od britskej kráľovskej rodiny finančne nezávislí. Dvojica momentálne žije vo svojom novom dome v hodnote 14-miliónov dolárov v LA, kde vychovávajú syna Archieho. 

FOTO ARCHIEHO NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: