Intímne FOTO zo života Meghan nájdete TU!

Meghan Markle označila otca za klamára a poprela, že vedela, že jej vplyvní priatelia plánujú odhaliť podrobnosti o ich zhoršujúcom sa vzťahu americkému časopisu People. Článok bol uverejnený vo februári 2019.

Textové správy odhalené v nových súdnych dokumentoch tvrdia, že sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu snažili chrániť Thomasa Markla. Odhalenia prichádzajú v nových dokumentoch predložených Kráľovskému súdnemu dvoru na Najvyšší súd, ktorý sa koná tento piatok medzi vojvodkyňou zo Sussexu a pridruženými novinami. Vojvodkyňa tvrdí, že došlo k narušeniu súkromia, porušeniu autorských práv a zneužitiu osobných údajov pri uverejňovaní výpisov z listu jej otcovi o tom, ako sa s ňou zaobchádza vo februári 2019.

List a textové správy boli zverejnené, keď sa Meghanin otec dozvedel, že na kráľovskú svadbu nie je pozvaný. Podľa všetkého však Meghan otcovu účasť na svadbe zrušila pre jeho zdravotný stav a bezpečnosť. Meghanin otec totiž krátko pred očakávanou svadbou dostal infarkt, z ktorého sa zotavoval. Thomas Markle však videl problém inde a Meghan napísal, že sa cíti rozhorčený. "Je mi ľúto, že môj infarkt je pre vás nepríjemný," napísal v jednej zo správ.

Thomas Markle prehovoril pre mexickú televíziu Channel 5 TV v 90-minútovom dokumentárnom filme s názvom "Môj príbeh".
Zdroj: Youtube

Napriek tomu, že Thomas pred svadbou zverejnil Meghanine fotografie z detstva, jeho dcéra sa údajne nehnevala a pred novinármi ho varovala. Celkovo zverejnené správy pripomínajú skôr nedorozumenie ako ostrý konflikt medzi dcérou a otcom. Meghan v žiadnej zo správ svojho otca slovne nenapadla a dokonca ho žiadala, aby sa jej čo najskôr ozval, lebo má oňho obrovský strach. Až neskôr zistila, že jej otec leží v nemocnici a zotavuje sa po infarkte. Okamžite mu teda s Harrym ponúkli ochranu, ktorú však Thomas odmietol, rovnako, ako aj účasť na svadbe Harryho a Meghan.

Mohlo by vás zaujímať: