VIAC FOTO nájdete TU!

V Cannes to žije nielen pre Medzinárodný filmový festival, ale aj pre rôzne spoločenské akcie. Celý Hollywood sa tak presunul do Európy. Keď sa slávne krásky nezabávajú na večierkoch, užívajú si cez deň more a slnečné lúče na jachtách.

Anketa
Páčia sa vám šaty Adriany Sklenaříkovej?

VIAC FOTO nájdete TU!

Už niekoľko dní sa tak zdržiavajú v Cannes aj známe hviezdy. A tie na seba opäť upozornili počas amfAR Gala, ktoré sa uskutočnilo v Hotel du Cap-Eden-Roc, kde sa koná charitatívna zbierka na pomoc projektov v súvislosti s chorobou AIDS.

Túto udalosť si nenechala ujsť ani topmodelka z našich končín Adriana Karembeu, rodená Sklenaříková (51). Po boku hollywoodskych hviezd sa na charitatívnej zbierke a červenom koberci predviedla v nádherných šatách, vďaka čomu si vyslúžila samé chvály od módnych fanúšikov. Neveríte? To najlepšie nájdete v galérii článku TU alebo na ďalšej strane!

Anketa
Ktorá z dám predviedla najkrajšiu róbu?

Najväčšími hviezdami posledných dní festivalu boli bezpochyby modelky Heidi Klum (49) a Helena Christensen (54), britská herečka Kate Beckinsale (49) a americká diva Eva Longoria (48). Zatiaľ čo všetky dámy prišli v elegantných róbach a úsmevy rozdávali na všetky strany, našli sa aj také, ktoré svoje dámske prednosti vystavovali všade, kde sa len pohli.

Tie najlepšie outfity nájdete na ďalšej strane >>>