Niektorí herci si zobrali za manželky kolegyne, iní však ženy, ktoré verejnosť príliš nepoznala. A nezriedka by si pozornosť zaslúžili, veď boli krásavice a často i veľmi nadané. Je to i prípad českého herca Václava Postráneckého (†75).

Pamätáme si ho z rôznych úloh, ale zrejme najviac ako dirigenta Michala Adámka z legendárnej komédie storočia S tebou mě baví svět. Presne pred štyridsiatimi rokmi ju nakrútila nedávno zosnulá scenáristka a režisérka Marie Poledňáková (†81).

S tebou mě baví svět je právom komédia storočia.
Zdroj: CSFD

Postráneckého peknú sympatickú filmovú manželku stvárnila v komédii česká herečka Eliška Balzerová. Málokto však vedel, ako vyzerala hercova skutočná manželka. To budete prekvapení! A najmä keď uvidíte, na čo sa dala a čo plánuje!

Manželku mu mohli závidieť

V čase nakrúcania slávnej komédie mal Václav Postránecký 39 rokov, jeho filmová manželka Eliška Balzerová len 33 rokov a vyzerala naozaj skvelo.

No málokto z divákov vtedy tušil, že Postránecký má aj doma sexi fešandu. Kým jeho filmová manželka v podaní Elišky Balzerovej bola rehabilitačná sestra, jeho skutočná manželka Helena bola baletkou. V čase nakrúcania slávnej komédie mala 35 rokov.

Gott a Korn jej ležali pri nohách! Čítajte ďalej