Dvojicu ešte v roku 1999 zoznámila herečkina priateľka a Jasonova kolegyňa Busy Phillips. Komik si s Michelle veľmi dobre rozumeli, no zdá sa, že ich kamarátske city už pár týždňov prerástli v niečo viac. Dvojicu len pred pár dňami nachytali fotografi, ako sa vysmiati prechádzajú ulicami newyorskej časti Brooklyn. „Vyzerali spolu veľmi šťastne a neustále sa usmievali,“ povedal zahraničným médiám fotograf.

Hoci vzťah oficiálne nepotvrdili, Jason svoje city sám prezradil. Na istej sociálnej sieti dal svojim fanúšikom hypotetickú otázku: „Úprimne a naozaj hypoteticky. Ak by som sa zamiloval, tešili by ste sa za mňa?“ Jedinou prekážkou v spoločnej budúcnosti môže byť vzdialenosť. Michelle Williams totiž býva v New Yorku a Jason zase v Los Angeles...

Konečne šťastná?

Michelle to v osobnom živote veru nemala ľahké. S Heathom Ledgerom, s ktorým má aj dcéru Matildu, sa rozišla päť mesiacov pred tým, ako herec v roku 2008 zomrel. Po jeho tragickej smrti sa po jej boku nejaký stály partner neobjavoval. Odvtedy vraj mala len krátku aféru s režisérom Spikom Jonzem.