Život sa s ňou nemaznal, no aj napriek tomu sa usmieva a na kolená ju len tak niečo nepoloží. Haasová už v minulosti raz vydatá bola, za hudobníka Romana Fédera, s ktorým má dcéru Romanu (14). Ich vzťah im však nevydržal a dvojica išla v roku 2010 od seba. Herečka sa potom zahľadela do Martina Kostku, za ktorého sa v júni 2016 vydala.

Párik tak urobil po dvoch ťažkých životných skúškach, ktoré ho postihli. Haasová totiž počas ich vzťahu stratila dve bábätká. Dcérka Karolínka žila len pár hodín po pôrode a to, že synovi Šimonkovi nebije srdiečko v maminom brušku, zistili lekári počas rutinnej prehliadky. Oboch tak musela priviesť na svet mesiac pred termínom, no vytúženého novorodeneckého plaču sa nedočkala.

2016: Tu ešte Haasová netušila, že príde aj o synčeka Šimona.
2016: Tu ešte Haasová netušila, že príde aj o synčeka Šimona.
Zdroj: MATEJ KALINA

Tieto neľahké životné situácie z leta 2013 a z jari 2015 ju posunuli vpred a nikdy nestratila nádej, že k jej dcére Romane pribudne druhý súrodenec. „Samozrejme, nemôžem do toho ísť hŕŕŕ, ale určite plánujem. Som otvorená hlava, u mňa žiadne zatrpknutie z toho, čo sa stalo, nehrozí,“prezradila v minulosti pre týždenník Šarm. 

,,Od samotného zákroku, teda cisárskeho rezu, musím počkať aspoň rok,“hovorila vtedy. Po tomto termíne sa spolu s manželom Martinom môžu pokúšať znova o dieťa. „Jasné, potom ideme do toho,“ odhodlane tvrdila v rozhovore Zuzana, no žiaľ, ďalší potomok neprichádzal.

A zrejme toto bol hlavný dôvod, pre ktorý stroskotalo herečkine manželstvo. „Áno, on chcel dieťa, žiaľ, Zuzka mu zrejme toto prianie už nemôže splniť,“dozvedeli sme sa od zdroja z okolia páru. Napriek tomu, že dvojica prešla dvakrát ťažkou životnou skúškou, ktorá ich mala ešte viac spojiť, paradoxne, stal sa opak a obaja sa napokon rozhodli ísť vlastnou cestou.

HAASOVEJ FOTKY Z NEDÁVNEHO GALAVEČERA OTO NÁJDETE V GALÉRII >>