Ako prudko Mishina hviezda vystrelila, tak rýchlo zhasla, takže teraz sa speváčka pokúša o fotenie. Svoje fotografické služby ponúka aj na sociálnej sieti. „V pohode, rýchlo, lacno a bezbolestne,“ znie jej reklama, ktorou chce získať klientov. Cena jedného fotenia je iba dvadsaťpäť eur a ako ateliér využíva vlastný byt v Petržalke.

Utrápená

Na internete sa však speváčka zverila aj s problémom, ktorý ju už dlhší čas trápi. Misha sa netají s tým, že od troch mesiacov rozpráva so svojimi dvojčatami Miou a Nalou len po anglicky a zvyšok rodiny po slovensky. Výsledok však je, že deti ešte v troch rokoch nevedia rozprávať.

„Rozprávajú zatiaľ len po ,japonsky‘, aj keď sa ich snažíme učiť po slovensky a po anglicky. Všetko v slovenčine a angličtine rozumejú, ale my im zatiaľ veľmi nerozumieme. Som zvedavá, kedy to už konečne ustane a ja nezošediviem od zúfalstva, že neviem, čo práve chcú,“ píše Misha na sociálnej sieti.

 

Speváčkin partner Roman
Speváčkin partner Roman
Zdroj: facebook

Speváčkin partner Roman

Foto: Facebook

Hoci sa na internete snaží problém zľahčiť, naozaj ju trápi. „Sťažovala sa mi, že jej deti vôbec nerozprávajú a je z toho nešťastná,“ prezradila jedna z jej kamarátok.

Pomoc „kamarátky“

Misha sa na verejnosti prezentuje aj ako matka, ktorá trávi všetok čas s deťmi. Ešte pred ich narodením tvrdila, že sa o ne postará sama. To sa však rýchlo zmenilo. Pomoc opatrovateľky využila už dva mesiace po pôrode. Teraz má pri sebe ďalšiu, ktorej pred známymi hovorí kamarátka.

„Misha s deťmi nikdy nie je sama. Často ju vidím kávičkovať a jej ,kamarátka‘ lieta okolo dvojčiat. Dokonca ju zobrala ja na stretnutie matiek dvojčiat a všetci sa len pozerali a nechápali prečo,“ prezrádza speváčkina známa.