Ťažká choroba znetvorila tohto mladého muža natoľko, že je predurčený hrať doslova hororové úlohy. Taká je aj atmosféra klipu Čistých Tvarov k novému singlu „Koniec Príbehov“. Režisérom krátkeho filmu s príbehom a pointou je Andrej Kolenčík. „Koniec Príbehov“ je novým singlom z unikátneho albumu “Zem Nás Chce Čistých”, ktorým kapela potešila fanúšikov po dlhých siedmich rokoch. Čisté Tvary si pre nich pripravili aj výnimočný vianočný projekt „Čisté Nebo“.

Znetvorený anglický herec Adam Pearson: Hviezdi v klipe Čistých Tvarov
Zdroj: Archív

V klipe účinkuje znetvorený herec Adam Pearson.
FOTO: Archív

PREMIÉRA KLIPU! Čisté Tvary - Koniec Príbehov

"Videoklip sa nakrúcal počas dvoch februárových dní tohto roku. Exteriérové zábery vznikli v prírode v tesnej blízkosti Malaciek. Interiérové – štúdiové zábery sme zaznamenali v bratislavskej galérii Photoport. Režisérom a scenáristom klipu je Andrej Kolenčík, ktorý režíroval napríklad klip „Duch Mesta“ pre Janu Kirschner," vysvetľuje bubeník kapely Matej Pliešovský.

Znetvorený anglický herec Adam Pearson: Hviezdi v klipe Čistých Tvarov
Zdroj: Archív

Záber z klipu Čisté Tvary - Koniec Príbehov.
FOTO: Archív

„Obsadiť Adama Pearsona bola idea režiséra klipu Andreja Kolenčíka. Priznám sa, že Adama som nepoznal. Pozrel som si film „Under the skin“, ktorý sa mi zapáčil, pretože je veľmi impresívny a má silnú atmosféru. Takže bolo rozhodnuté. Oslovili sme Adamovho agenta, no keďže klip sa nakrúcal v podmienkach "low budget" – teda nízkorozpočtovo, nič sme si od toho nesľubovali. Navyše sám agent vzhľadom na tieto skutočnosti, ako aj na fakt, že sa má nakrúcať v exteriéroch, v mraze a navyše niekde na Slovensku, videl možnú spoluprácu skôr skepticky. O to väčšie bolo prekvapenie, keď prišla z Londýna pozitívna odpoveď,“ teší sa líder Juraj Péč.

Znetvorený anglický herec Adam Pearson: Hviezdi v klipe Čistých Tvarov
Zdroj: Archív

Adam Pearson
FOTO: Archív

Peniaze neboli prioritou

Otázka peňazí preňho vôbec nehrala rolu. Adamovi sa jednoducho tak páčila predstava bozku od krásnej slovenskej devy na záver klipu, že sa rozhodol prísť. Je to skvelý a  príjemný človek. Má typický anglický zmysel pre humor. Trpí neurofibromatózou, čo je pomerne zriedkavé ochorenie. Je úžasné, že aj napriek tomuto hendikepu sa rozhodol nenechať sa zlomiť a žije svoj život so vztýčenou hlavou a slnkom v duši. Spolupráca s ním bola veľkým zážitkom,“ netají sa Matej Pliešovský.