Živé vysielanie OTO začalo na obrazovkách RTVS o 20:30 h. No kým doteraz boli diváci zvyknutí na vtipné videá a mnoho hudobných čísel, tento ročník bol koncipovaný inak. Pri mnohých kategóriach komické dokrútky chýbali a zabaviť ľudí sa snažili známe tváre, ktoré otvárali obálky s výsledkami.

Počas ďakovnej reči Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej Hudák zavolal na pódium aj Sajfu. Keď už to nemoderoval, aby mu preukázal aspoň takúto službu. Spíker následne zostal pri mikrofóne a zahlásil ďalšiu kategóriu: ,,Cenu OTO v kategórii Moderátor spravodajstva prichádzajú odovzdať Lujza Garajová Schrameková a Kristína Tormová.“

Obálky v kategórii Moderátor spravodajstva sa prekvapivo chopili herečky.
Obálky v kategórii Moderátor spravodajstva sa prekvapivo chopili herečky.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Za jeho chrbtom sa však objavili zmätení Vlado Repčík a Jarmila Lajčáková Hargašová, ktorí, logicky, mali víťaza tejto kategórie vyhlásiť. Tí sa len na seba čudne pozreli, otočili sa a odišli. K mikrofónu tak pristúpili herečky. Ak ste si mysleli, že to bol Sajfov trapas, mýlite sa.

 

Táto scénka bola nachystaná. Rovnako aj nečakaný tanec Marianny Ďurianovej, tma v sále a či zbor náhodne vybraných ľudí počas Hudákovho spievania. A to prerieknutie víťazky Simy Martausovej, kde dala najavo, že vopred vedela, že to vyhrá?

,,Ja mám teraz aj spievať a celý čas som rozmýšľala nad tým, ako sa stihnem presunúť, kým bude ďakovná reč. Fakt sa teraz trasiem, ale nie je to len z tej sošky, ale ja som fakt nevedela, ako to ja stihnem s tým mikrofónom a dúfam, že nebudem spievať do tohto,“povedala počas ďakovnej reči. ,,Toto nachystané nebolo, Sima to však povedala bez toho, aby vopred vedela, že vyhrá,“ povedal nám zdroj zo zákulisia programu.

FOTKY ZO ZÁKULISIA NÁJDETE V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: